Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!

Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!
Pacuś

wtorek, 31 stycznia 2012

ram pam pam pam, ram pam pam pam, MAN DOWN
Właśnie uzgodniliśmy szczegóły naszego sobotniego party. Nadmienimy, iż możemy sobie na to pozwolić ze względu na to, że... Nie mamy jutro sprawdzianów! ani jednego! malutkiego! niesamowite.
Nasze ambicje niestety nie pozwalają nam na marnowanie tego zacnego czasu, więc planujemy ferie - tak czy siak zrobilibyśmy to na nadciągającej wielkimi krokami lekcji religii, a tak możemy w spokoju posłuchać księdza i nauczyć się nowych przezwisk na homoseksualistów.

Polecamy lakier do paznokci Golden Rose Magnetic Nail Lacquer, bajeeeraaaaaa

 
 Przykro nam,że ostatnio dodajemy dość przestarzałe fociaki, ale narzekamy na ich brak, więc na razie mieszczą się w przedziale 1-2 gimnazjum. :D

Który to dzień? dajcie kalendarz!

Tak właśnie wyglądamy po sprawdzianie z matematyki(oczywiście jak zwykle zdawalny, banalny i śmieszny) - o.O, a tak po sprawdzianie historii - ;/. Jednym słowem jesteśmy zniesmaczone!
Właśnie z Ajfim opracowałam strategię na dobre samopoczucie naszych simsiaków! Na inwencje twórczą nie narzekamy, ale ubolewamy nad tym, że nie możemy podzielić się nią z Romą. Aktualnie nasz Buruś wybrał się z nieznajomym osobnikiem płci męskiej na lodowisko. Tęsknimy <3

2 tak wspaniałe tygodnie, a dożyjemy wyczekiwanego shoppingu, czarne botki z Zary oczekujcie! Ajfi przyczajona na słodkiego jelenia (hahah, wcale się nie śmieje ;*) z Flo, a Roma jak zwykle w poszukiwaniu szalików z reserved. Do nieopisania jest jak bardzo nasze krótkie listy zakupów zmieniają się z dnia na dzień na wielkie karty MUSTHAVE, można określić to proporcjami, nawet zaczęłam rysować wykres, ale Ajfikowi to chyba nic nie powie.. ;p Mimo stycznia już zastanawiamy się nad kolorami naszych głów w wakacje :D

Aa... Natural Dread Killaz w Bydgoszczy! czyli jednym słowem.. Mesajah, Paxon, Yanaz witają Was maniury!

Bal gimnazjalny umówiony, już chyba wiemy kto będzie wyglądał najładniej... <skromne> 


niedziela, 29 stycznia 2012

na łonie natury..

A oto i MY! Maniurki wszechświata! Od lewej: Ajfik, Buruś, Pacek.


"Kim jest przyjaciel? Powiem ci. Przyjaciel jest osobą, przy której masz śmiałość być sobą."
Frank Crane

Zapoznanie

Co nas nakłoniło do założenia bloga? NIE WIEMY
Podwyższenie oceny końcoworocznej miało w tym swój udział, ale przede wszystkim chcemy pokazać jak bardzo się kochamy i podtrzymywać tezę, że przyjaciółki... To jest dopiero COŚ! :D

Z tego miejsca przemawiają do was:
Roma Smolińska, buruś-ministrant-tłuścioszek
Agata Pacek, Pacek-pajac-wikary
Agata Turzyńska, Ajfi-Biskup-strzelec

Mówcie po prostu - maniury ;p

To co? ZACZYNAMY!