Co nas nakłoniło do założenia bloga? NIE WIEMY
Podwyższenie oceny końcoworocznej miało w tym swój udział, ale przede wszystkim chcemy pokazać jak bardzo się kochamy i podtrzymywać tezę, że przyjaciółki... To jest dopiero COŚ! :D
Z tego miejsca przemawiają do was:
Roma Smolińska, buruś-ministrant-tłuścioszek
Agata Pacek, Pacek-pajac-wikary
Agata Turzyńska, Ajfi-Biskup-strzelec
Mówcie po prostu - maniury ;p
To co? ZACZYNAMY!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz