STOP KENT
Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!
Pacuś
sobota, 23 czerwca 2012
środa, 13 czerwca 2012
wtorek, 12 czerwca 2012
Polska!!!
POLSKA GOLA, TAKA JEST TRZEPAKÓW WOLA!
Pomyślałam, że warto również wspomnieć o EURO2012! W końcu My także kibicujemy biało-czerwonym!
Wynik meczu z Grecją(1:1) niestety w pełni Nas nie satysfakcjonuje, dlatego w dzisiejszym spotkaniu z Rosją liczymy na zadowalający Nas wynik meczu. Mamy nadzieję, że Przemek Tytoń obroni wszystkie ataki naszych rywali! Wierzymy, że będzie bronił tak, jak obronił rzut karny w meczu z Grecją! Liczymy także na Lewandowskiego, który otrzymał od Nas przydomek- boski *.*
Nareszcie możemy odetchnąć! BRAK prac pisemnych w szkole! Czekamy do poniedziałku, czyli wystawienia ocen i.....wyników z egzaminu, których niezmiernie się boimy!
środa, 6 czerwca 2012
przemyślenia
Stwierdzam, że ten blog to był świetny pomysł!
Niestety nie odkryłyśmy tej idei prędzej.. Schaby.fbl.pl okazał się niewypałem, a tyle chwil spędzonych razem "zgubiło się".. Tylko Pacek czasem wypomni jakieś śmieszne/nieśmieszne/przykre momenty..
Tak, wy byście nie pamiętały!
ćwiczenia z biologi oddane! A praca klasowa z chemii.. żegnaj 5 z chemii.. To chyba wszystko wyjaśnia ;)
Black Swan i Project X u Ajflaaa - polecaaamy! siedzimy i wcinamy buły z szyną z kangura!
Kangury to szczury!!
Buziaki dla naszych nielicznych gości ;*
Tym razem ja proszę o pomoc - polećcie mi jakiś solidny peeling! ale taki solidny, solidny! musimy zetrzeć z siebie brudy z gimnazjum. Nie oszukujmy się, trochę ich było.. :D
Niestety nie odkryłyśmy tej idei prędzej.. Schaby.fbl.pl okazał się niewypałem, a tyle chwil spędzonych razem "zgubiło się".. Tylko Pacek czasem wypomni jakieś śmieszne/nieśmieszne/przykre momenty..
Tak, wy byście nie pamiętały!
ćwiczenia z biologi oddane! A praca klasowa z chemii.. żegnaj 5 z chemii.. To chyba wszystko wyjaśnia ;)
Black Swan i Project X u Ajflaaa - polecaaamy! siedzimy i wcinamy buły z szyną z kangura!
Kangury to szczury!!
Buziaki dla naszych nielicznych gości ;*
Tym razem ja proszę o pomoc - polećcie mi jakiś solidny peeling! ale taki solidny, solidny! musimy zetrzeć z siebie brudy z gimnazjum. Nie oszukujmy się, trochę ich było.. :D
Subskrybuj:
Posty (Atom)
