Stwierdzam, że ten blog to był świetny pomysł!
Niestety nie odkryłyśmy tej idei prędzej.. Schaby.fbl.pl okazał się niewypałem, a tyle chwil spędzonych razem "zgubiło się".. Tylko Pacek czasem wypomni jakieś śmieszne/nieśmieszne/przykre momenty..
Tak, wy byście nie pamiętały!
ćwiczenia z biologi oddane! A praca klasowa z chemii.. żegnaj 5 z chemii.. To chyba wszystko wyjaśnia ;)
Black Swan i Project X u Ajflaaa - polecaaamy! siedzimy i wcinamy buły z szyną z kangura!
Kangury to szczury!!
Buziaki dla naszych nielicznych gości ;*
Tym razem ja proszę o pomoc - polećcie mi jakiś solidny peeling! ale taki solidny, solidny! musimy zetrzeć z siebie brudy z gimnazjum. Nie oszukujmy się, trochę ich było.. :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz