Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!

Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!
Pacuś

czwartek, 31 maja 2012

Ostatni dzień maja...

Dzisiaj Agatka przyniosła aparacik do szkoły i odbyła się sesja, której mam nadzieję, że owoce ukażą się już niebawem...
Jutro nareszcie piątek i oglądanie filmów u mnie! Jadłodajnia u Ajfika prezentuje wykwintne menu. Mianowicie jest to:
  •  pizza na blaszce 
  • domowy bigosik 
  • kanapki babci Zofii z szynką z kangura 
  • oraz wiele innych przysmaków, które zostaną tajemnicą
A po wspólnie spędzonej nocy, od samego rana w sobotę, zabieramy się za chemie -.- Czeka Nas wielka praca klasowa, na którą musimy się dobrze przygotować! Ale jeśli złączymy siły to wszystko pójdzie " jak po maśle";-) 


Zdecydowanie nie polecamy jakichkolwiek kwasów do twarzy!  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz