Dzisiaj Agatka przyniosła aparacik do szkoły i odbyła się sesja, której mam nadzieję, że owoce ukażą się już niebawem...
Jutro nareszcie piątek i oglądanie filmów u mnie! Jadłodajnia u Ajfika prezentuje wykwintne menu. Mianowicie jest to:
- pizza na blaszce
- domowy bigosik
- kanapki babci Zofii z szynką z kangura
- oraz wiele innych przysmaków, które zostaną tajemnicą
A po wspólnie spędzonej nocy, od samego rana w sobotę, zabieramy się za chemie -.- Czeka Nas wielka praca klasowa, na którą musimy się dobrze przygotować! Ale jeśli złączymy siły to wszystko pójdzie " jak po maśle";-)
Zdecydowanie nie polecamy jakichkolwiek kwasów do twarzy!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz