STOP KENT
Trzepaki, czyli o tym, jak siebie kochamy
Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!
Pacuś
sobota, 23 czerwca 2012
środa, 13 czerwca 2012
wtorek, 12 czerwca 2012
Polska!!!
POLSKA GOLA, TAKA JEST TRZEPAKÓW WOLA!
Pomyślałam, że warto również wspomnieć o EURO2012! W końcu My także kibicujemy biało-czerwonym!
Wynik meczu z Grecją(1:1) niestety w pełni Nas nie satysfakcjonuje, dlatego w dzisiejszym spotkaniu z Rosją liczymy na zadowalający Nas wynik meczu. Mamy nadzieję, że Przemek Tytoń obroni wszystkie ataki naszych rywali! Wierzymy, że będzie bronił tak, jak obronił rzut karny w meczu z Grecją! Liczymy także na Lewandowskiego, który otrzymał od Nas przydomek- boski *.*
Nareszcie możemy odetchnąć! BRAK prac pisemnych w szkole! Czekamy do poniedziałku, czyli wystawienia ocen i.....wyników z egzaminu, których niezmiernie się boimy!
środa, 6 czerwca 2012
przemyślenia
Stwierdzam, że ten blog to był świetny pomysł!
Niestety nie odkryłyśmy tej idei prędzej.. Schaby.fbl.pl okazał się niewypałem, a tyle chwil spędzonych razem "zgubiło się".. Tylko Pacek czasem wypomni jakieś śmieszne/nieśmieszne/przykre momenty..
Tak, wy byście nie pamiętały!
ćwiczenia z biologi oddane! A praca klasowa z chemii.. żegnaj 5 z chemii.. To chyba wszystko wyjaśnia ;)
Black Swan i Project X u Ajflaaa - polecaaamy! siedzimy i wcinamy buły z szyną z kangura!
Kangury to szczury!!
Buziaki dla naszych nielicznych gości ;*
Tym razem ja proszę o pomoc - polećcie mi jakiś solidny peeling! ale taki solidny, solidny! musimy zetrzeć z siebie brudy z gimnazjum. Nie oszukujmy się, trochę ich było.. :D
Niestety nie odkryłyśmy tej idei prędzej.. Schaby.fbl.pl okazał się niewypałem, a tyle chwil spędzonych razem "zgubiło się".. Tylko Pacek czasem wypomni jakieś śmieszne/nieśmieszne/przykre momenty..
Tak, wy byście nie pamiętały!
ćwiczenia z biologi oddane! A praca klasowa z chemii.. żegnaj 5 z chemii.. To chyba wszystko wyjaśnia ;)
Black Swan i Project X u Ajflaaa - polecaaamy! siedzimy i wcinamy buły z szyną z kangura!
Kangury to szczury!!
Buziaki dla naszych nielicznych gości ;*
Tym razem ja proszę o pomoc - polećcie mi jakiś solidny peeling! ale taki solidny, solidny! musimy zetrzeć z siebie brudy z gimnazjum. Nie oszukujmy się, trochę ich było.. :D
czwartek, 31 maja 2012
Ostatni dzień maja...
Dzisiaj Agatka przyniosła aparacik do szkoły i odbyła się sesja, której mam nadzieję, że owoce ukażą się już niebawem...
Jutro nareszcie piątek i oglądanie filmów u mnie! Jadłodajnia u Ajfika prezentuje wykwintne menu. Mianowicie jest to:
- pizza na blaszce
- domowy bigosik
- kanapki babci Zofii z szynką z kangura
- oraz wiele innych przysmaków, które zostaną tajemnicą
Zdecydowanie nie polecamy jakichkolwiek kwasów do twarzy!
wtorek, 29 maja 2012
Aaaa! Już dokładnie za miesiąc WAKACJE! Dokładnie za miesiąc będziemy po balu gimnazjalnym i po pożegnaniu się z edukacją w gimnazjum i po pożegnaniu z Naszą, kochaną Klasą....i oczywiście najukochańszą Panią Wychowawczynią! Bądź co bądź, ale myślę, że za Nią będziemy tęsknić najbardziej! Oczywiście, mimo że już nie będziemy chodzić pewnie do jednej klasy, to na pewno będziemy się razem dalej przyjaźnić! TRZEPAKI FOREVER and EVER <3
Pozdrawiam Agatkę i Romkę, które sie teraz edukują. A ja (Ajfik) siedzę i cierpię w domku z powodu choroby ;-(
Polecamy: balsam do ust - sprite smacker
A w tym tygodniu Naszym priorytetem jest odwiedzenie wszystkich sklepów z biżuterią i zakup pięknej biżuterii! Czyli pewnie czekają Nas"odwiedziny online" lub wyjazd do większej metropolii.
A na deser filmik z urodzin Romki! <3
Wybaczamy Tobie te wszystkie nieprzyjemne słowa, które wtedy do Nas powiedziałaś...
Pozdrawiam Agatkę i Romkę, które sie teraz edukują. A ja (Ajfik) siedzę i cierpię w domku z powodu choroby ;-(
Polecamy: balsam do ust - sprite smacker
A w tym tygodniu Naszym priorytetem jest odwiedzenie wszystkich sklepów z biżuterią i zakup pięknej biżuterii! Czyli pewnie czekają Nas"odwiedziny online" lub wyjazd do większej metropolii.
A na deser filmik z urodzin Romki! <3
Wybaczamy Tobie te wszystkie nieprzyjemne słowa, które wtedy do Nas powiedziałaś...
Subskrybuj:
Posty (Atom)

