Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!

Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!
Pacuś

czwartek, 31 maja 2012

Ostatni dzień maja...

Dzisiaj Agatka przyniosła aparacik do szkoły i odbyła się sesja, której mam nadzieję, że owoce ukażą się już niebawem...
Jutro nareszcie piątek i oglądanie filmów u mnie! Jadłodajnia u Ajfika prezentuje wykwintne menu. Mianowicie jest to:
  •  pizza na blaszce 
  • domowy bigosik 
  • kanapki babci Zofii z szynką z kangura 
  • oraz wiele innych przysmaków, które zostaną tajemnicą
A po wspólnie spędzonej nocy, od samego rana w sobotę, zabieramy się za chemie -.- Czeka Nas wielka praca klasowa, na którą musimy się dobrze przygotować! Ale jeśli złączymy siły to wszystko pójdzie " jak po maśle";-) 


Zdecydowanie nie polecamy jakichkolwiek kwasów do twarzy!  


wtorek, 29 maja 2012

Aaaa! Już dokładnie za miesiąc WAKACJE! Dokładnie za miesiąc będziemy po balu gimnazjalnym i po pożegnaniu się z edukacją w gimnazjum i po pożegnaniu z Naszą, kochaną Klasą....i oczywiście najukochańszą Panią Wychowawczynią! Bądź co bądź, ale myślę, że za Nią będziemy tęsknić najbardziej! Oczywiście, mimo że już  nie będziemy chodzić pewnie do jednej klasy, to na pewno będziemy się razem dalej przyjaźnić! TRZEPAKI FOREVER and EVER <3 


Pozdrawiam Agatkę i Romkę, które sie teraz edukują. A ja (Ajfik) siedzę i cierpię w domku z powodu choroby ;-(

Polecamy: balsam do ust - sprite smacker

A w tym tygodniu Naszym priorytetem jest odwiedzenie wszystkich sklepów z biżuterią i zakup pięknej biżuterii! Czyli pewnie czekają Nas"odwiedziny online" lub wyjazd do większej metropolii.

A na deser filmik z urodzin Romki! <3
Wybaczamy Tobie te wszystkie nieprzyjemne słowa, które wtedy do Nas powiedziałaś...

niedziela, 27 maja 2012

koń rafał

22:50 Pacek w angielskim część dalsza.. Tak!
Dobra, współczuje tam troszkę Romce i Ajfikowi, że borykają się teraz z I wojną światową, ale 150 synonimów na bękarta w angielskim nie zalicze do wiedzy UŻYTECZNEJ.

Dzisiaj wszystkie trzy zasiadłyśmy w wygodnych fotelikach i wspólnie zrobiłyśmy zakupy online na ZARA.COM oraz BERSHKA.COM . I jesteśmy całkowicie zgodne ze twierdzeniem (może nie Pitagorasa, ale jeszcze ważniejszym) Że pieniądze szczęścia nie dają, dopiero ZAKUPY <3

a więc bilans na dziś :
Pacek : miętasowe wymarzone rurki z ZARY, ćwiekowane lordsy z ZARY, miętasowa marynarka z Bershki, kremowa bluzka Bershka

Roma: legginsy ZARA, bluzka ze super słit napisem (kto będzie miał to szczęście i doczyta się napisu na niej, zapas gumek do włosów od Packa w ramach gratulacji) Bershka oraz 2 bluzki z krótkim rękawkiem (sama nie pamiętam jakie..;_;)

Ajfikson : 2 pary spodni ( miętasowe i czarne) BERSHKA, lekkie kurtałkę ZARA, sweterek w Bershce


 A dzień dziecka dopiero za 3/4 dni...

Buziaki od Packa :*

Godne polecenia na dziś są chyba tylko notesy Patio Style.. Super notatki z angielskiego..polecam...
mhm....


Free forever, czepaki - ReMember ;)

piątek, 25 maja 2012

Łaaa!! po zawodach! jest super :F
Srebrne medale idealne do karnacji, złote by już tak nie pasowały. Pomimo oskarżeń kierowanych do Packa o dopping (oczywiście z Packiem bez problemów nigdy) ZAWSZE SPOKO ;D
Siedzimy sobie właśnie u mnie, oglądamy American Beauty i żremy popcorn mojej produkcji.. No tak..smacznego ;* Plany na dziś? Spanie, opalanie, leniuchowanie! uwielbiamy takie piątale ;)

Ostatnie starania o piątki, uzupełnianie frekwencji, podtrzymywanie wyników i.i..i.....Wakacje! Jak w poprzedniej notce!

Niestety nie spędzamy ich razem.. ;( Mam nadzieję, że chociaż miesiąc nacieszymy się sobą!

aaa... No i... Dla tych pokroju Ajfiego i Packa - DOVE SUMMER GLOW! polecamy!

a pokroju Romy.. jedynie krem z filtrem..

BUZIAKI! ;*
Długo żadna z Nas nie dodała żadnego posta. Myślę, że spowodowane to było poświęceniem Naszego, cennego czasu na naukę. Dużo się wydarzyło od ostatniej notki . Przeżyłyśmy test gimnazjalny, doczekałyśmy się wymarzonych, ciepłych, letnio-wiosennych dni i teraz tylko odliczamy do wakacji, które już niedługo nadejdą. Lecz za nim całkowicie odłożymy Nasze plecaki na bok oraz zajmiemy się wypoczywaniem i korzystaniem z lata, czeka Nas praca klasowa z historii x2, z chemii oraz mnóstwo kartkówek i sprawdzianów... Ale teraz już sobie poradzimy, bo jesteśmy pełne optymizmu i z niecierpliwością czekamy na Nasze piękne świadectwa! A! No i oczywiście nie możemy doczekać się także balu gimnazjalnego! Sukienki już tylko uśmiechają się do Nas i pragną abyśmy je w końcu założyły! Mamy oczywiście jeszcze mnóstwo obowiązków związanych z balem: zarezerwować fryzjera, kosmetyczkę, kupić buty i dodatki do sukienek. Jednym słowem już niedługo czeka Nas shopping!

Pamiętajcie Kochani, że już jutro, czyli 26.05 DZIEŃ MATKI! Nie zapomnijcie o swoich najukochańszych Mamuśkach! Trzepaczki dla Swoich Mamusiek szykują wspaniałą niespodziankę! Wy także pokażcie Mamom , jak bardzo Je kochacie!

Polecamy: pomadka Guerlain, kolor gemma nr.64 
Polecamy: olejek do opalania "Nivea Sun" , dzięki któremu jesteśmy brązowe jak czekoladki! 

Z tego oto miejsca pragniemy serdecznie pozdrowić kochanego Bazzzyylka i tzw. Dzidę Niską :*** <3 

Dzisiaj byłyśmy na OLIMPIADZIE SPORTOWEJ! Oczywiście TRZEPAKI zgarnęły wszystko!