Łaaa!! po zawodach! jest super :F
Srebrne medale idealne do karnacji, złote by już tak nie pasowały. Pomimo oskarżeń kierowanych do Packa o dopping (oczywiście z Packiem bez problemów nigdy) ZAWSZE SPOKO ;D
Siedzimy sobie właśnie u mnie, oglądamy American Beauty i żremy popcorn mojej produkcji.. No tak..smacznego ;* Plany na dziś? Spanie, opalanie, leniuchowanie! uwielbiamy takie piątale ;)
Ostatnie starania o piątki, uzupełnianie frekwencji, podtrzymywanie wyników i.i..i.....Wakacje! Jak w poprzedniej notce!
Niestety nie spędzamy ich razem.. ;( Mam nadzieję, że chociaż miesiąc nacieszymy się sobą!
aaa... No i... Dla tych pokroju Ajfiego i Packa - DOVE SUMMER GLOW! polecamy!
a pokroju Romy.. jedynie krem z filtrem..
BUZIAKI! ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz