Długo żadna z Nas nie dodała żadnego posta. Myślę, że spowodowane to było poświęceniem Naszego, cennego czasu na naukę. Dużo się wydarzyło od ostatniej notki . Przeżyłyśmy test gimnazjalny, doczekałyśmy się wymarzonych, ciepłych, letnio-wiosennych dni i teraz tylko odliczamy do wakacji, które już niedługo nadejdą. Lecz za nim całkowicie odłożymy Nasze plecaki na bok oraz zajmiemy się wypoczywaniem i korzystaniem z lata, czeka Nas praca klasowa z historii x2, z chemii oraz mnóstwo kartkówek i sprawdzianów... Ale teraz już sobie poradzimy, bo jesteśmy pełne optymizmu i z niecierpliwością czekamy na Nasze piękne świadectwa! A! No i oczywiście nie możemy doczekać się także balu gimnazjalnego! Sukienki już tylko uśmiechają się do Nas i pragną abyśmy je w końcu założyły! Mamy oczywiście jeszcze mnóstwo obowiązków związanych z balem: zarezerwować fryzjera, kosmetyczkę, kupić buty i dodatki do sukienek. Jednym słowem już niedługo czeka Nas shopping!
Pamiętajcie Kochani, że już jutro, czyli
26.05 DZIEŃ MATKI! Nie zapomnijcie o swoich najukochańszych Mamuśkach! Trzepaczki dla Swoich Mamusiek szykują wspaniałą niespodziankę! Wy także pokażcie Mamom , jak bardzo Je kochacie!
Polecamy: pomadka Guerlain, kolor gemma nr.64
Polecamy: olejek do opalania "Nivea Sun" , dzięki któremu jesteśmy brązowe jak czekoladki!
Z tego oto miejsca pragniemy serdecznie pozdrowić kochanego Bazzzyylka i tzw. Dzidę Niską :*** <3
Dzisiaj byłyśmy na OLIMPIADZIE SPORTOWEJ! Oczywiście TRZEPAKI zgarnęły wszystko!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz