Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!

Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!
Pacuś

wtorek, 29 maja 2012

Aaaa! Już dokładnie za miesiąc WAKACJE! Dokładnie za miesiąc będziemy po balu gimnazjalnym i po pożegnaniu się z edukacją w gimnazjum i po pożegnaniu z Naszą, kochaną Klasą....i oczywiście najukochańszą Panią Wychowawczynią! Bądź co bądź, ale myślę, że za Nią będziemy tęsknić najbardziej! Oczywiście, mimo że już  nie będziemy chodzić pewnie do jednej klasy, to na pewno będziemy się razem dalej przyjaźnić! TRZEPAKI FOREVER and EVER <3 


Pozdrawiam Agatkę i Romkę, które sie teraz edukują. A ja (Ajfik) siedzę i cierpię w domku z powodu choroby ;-(

Polecamy: balsam do ust - sprite smacker

A w tym tygodniu Naszym priorytetem jest odwiedzenie wszystkich sklepów z biżuterią i zakup pięknej biżuterii! Czyli pewnie czekają Nas"odwiedziny online" lub wyjazd do większej metropolii.

A na deser filmik z urodzin Romki! <3
Wybaczamy Tobie te wszystkie nieprzyjemne słowa, które wtedy do Nas powiedziałaś...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz