Pozdrawiam Agatkę i Romkę, które sie teraz edukują. A ja (Ajfik) siedzę i cierpię w domku z powodu choroby ;-(
Polecamy: balsam do ust - sprite smacker
A w tym tygodniu Naszym priorytetem jest odwiedzenie wszystkich sklepów z biżuterią i zakup pięknej biżuterii! Czyli pewnie czekają Nas"odwiedziny online" lub wyjazd do większej metropolii.
A na deser filmik z urodzin Romki! <3
Wybaczamy Tobie te wszystkie nieprzyjemne słowa, które wtedy do Nas powiedziałaś...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz