Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!

Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!
Pacuś

wtorek, 12 czerwca 2012

Polska!!!

POLSKA GOLA, TAKA JEST TRZEPAKÓW WOLA!
Pomyślałam, że warto również wspomnieć o EURO2012! W końcu My także kibicujemy biało-czerwonym!
Wynik meczu z Grecją(1:1) niestety w pełni Nas nie satysfakcjonuje, dlatego w dzisiejszym spotkaniu z Rosją liczymy na zadowalający Nas wynik meczu. Mamy nadzieję, że Przemek Tytoń obroni wszystkie ataki naszych rywali! Wierzymy, że będzie bronił  tak, jak obronił rzut karny w meczu z Grecją! Liczymy także na Lewandowskiego, który otrzymał od Nas przydomek- boski *.* 

Nareszcie możemy odetchnąć! BRAK prac pisemnych w szkole! Czekamy do poniedziałku, czyli wystawienia ocen i.....wyników z egzaminu, których niezmiernie się boimy! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz