Właśnie z Ajfim opracowałam strategię na dobre samopoczucie naszych simsiaków! Na inwencje twórczą nie narzekamy, ale ubolewamy nad tym, że nie możemy podzielić się nią z Romą. Aktualnie nasz Buruś wybrał się z nieznajomym osobnikiem płci męskiej na lodowisko. Tęsknimy <3
2 tak wspaniałe tygodnie, a dożyjemy wyczekiwanego shoppingu, czarne botki z Zary oczekujcie! Ajfi przyczajona na słodkiego jelenia (hahah, wcale się nie śmieje ;*) z Flo, a Roma jak zwykle w poszukiwaniu szalików z reserved. Do nieopisania jest jak bardzo nasze krótkie listy zakupów zmieniają się z dnia na dzień na wielkie karty MUSTHAVE, można określić to proporcjami, nawet zaczęłam rysować wykres, ale Ajfikowi to chyba nic nie powie.. ;p Mimo stycznia już zastanawiamy się nad kolorami naszych głów w wakacje :D
Aa... Natural Dread Killaz w Bydgoszczy! czyli jednym słowem.. Mesajah, Paxon, Yanaz witają Was maniury!
Bal gimnazjalny umówiony, już chyba wiemy kto będzie wyglądał najładniej... <skromne>
Pragnę jeszcze dodać, iż dzisiaj wraz z Agatą Pacek zostałyśmy powołane do KOBG (komitetu organizacyjnego bal gimnazjalny). Cały bal oczywiście TYLKO na NASZEJ GŁOWIE.
OdpowiedzUsuńA Roma nawet nie raczy kiwnąć palcem, aby nam pomóc. Pasożyt jeden..