Takie środy jesteśmy w stanie znieść. Rozsadzenie mnie i Romy na języku polskim (mamy nadzieję) odejdzie w zapomnienie już na następnej lekcji. Jutro niestety muszę stawić czoła kartkówce z Niemieckiego, a z brakiem podręcznika to nie będzie łatwe. Komitet organizacyjny Balu Gimnazjalnego wybrał się dzisiaj w sprawach ORGANIZACYJNYCH, jak na komitet ORGANIZACYJNY przystało i załatwione. Co jak co, ale my nie damy rady? ;d Dalej opracowujemy kwestię naszego zarobku, to będzie interes życia, tak czuje.
Tym razem polecamy krem do rąk pani Walewskiej w fioletowym opakowaniu! Zrecenzujemy też odżywkę do rzęs Catrice Lash Plus i nie polecamyy! Na pochwałę od maniur zasługują smackersy dostępne w almie.
-potrzebujemy miłości! <tulimyy>
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz