Dzisiejszy czwartek zaliczamy do udanych! Pacuś dzisiaj dostała rolę do nowego musicalu . Niestety na muzyce zostawiła mnie(Ajfika) i Romkę i musiałyśmy same sobą się zająć... I razem z Romą postanowiłyśmy zadbać o porządek w szkole! Tak! Ktoś musi! Tak więc niech każdy się strzeże, bo rozdajemy kary... A jutro ciężki dzień Nas czeka, ale poradzimy sobie. W końcu Trzepaki zawsze sobie radzą. Naszą motywacją jest długo wyczekiwany weekend i shopping! Maniury zawitają w Wielkim Świecie!
Dzisiaj oficjalnie zaczęłyśmy prowadzić nasz interes życia! Wyszło całkiem dobrze. Zdobywamy doświadczenie, aby później zabłysnąć w wielkim świecie.
Polecamy pomadkę "Nivea Fruity Shine Dragon Fruit". A na mrozy, jakie nastały, zalecamy PRZYTULANIE!
Gorące całuski dla Romki, która leży chora :* Tęsknimy za naszym Tłuścioszkiem :( Jutro odwiedzamy Romkę i mocno ją wyściskamy! Obyś na shopping wyzdrowiała!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz