Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!

Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!
Pacuś

poniedziałek, 12 marca 2012

Rekolekcje

Lubię takie poniedziałki, szczególnie kiedy zajęcia kończymy przed 11. 1 dzień rekolekcji za nami, bez Pacusia, z niewiadomych przyczyn ;< Tak więc 45 minut na auli upłynęło przy "Ona jest, jest ładna i cffana, wykorzystuję każdego napotkanego Pana..." Piosenka opisuję chyba każdą z nas po trochu ; D
Wracając do nabożeństw naprawdę, ale mega nie chciałam iść do kościoła, ale jako solidarna przyjaciółka zostałam z Ajfikiem ..."Skończy się droga i zawijamy". Droga skończyła się tak że wędrowałam z święcą dookoła kościoła, gubiąc po drodze stacje. Jakbym to nazwała swoją wymagającą polszczyzną BYŁA BEKA BYŁA ZWAŁA <3
 Jakby niektórzy jeszcze nie zauważyli do prowadzenia bloga dołączyła się Romka-Buruś-Smoleńsk-Tłusta przyjaciółka jak zwał tak zwał ; D Wkońcu mój laptopik działa a ja mogę dzielić się moim spojrzeniem na ociekające miłością życie; D
A na koniec dla tzw beki mój cudowny kotałkę co ma paczałkę i ja POLECAMY SKRZYPOVITE jest SPOKO I FAJNA I NIESTETY Z KONIECZNOŚCI.; /
 Kocham Was bardziej niż wczoraj mniej niż jutro ... hahahah okej. <3


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz