Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!

Nie burajcie się, że jesteśmy tu brzydkie - wszyscy mamy parchate ryje. PUNKT KONTRAKTU!
Pacuś

środa, 22 lutego 2012

tssa...

No tak, ferie bardzoo szybko mijają. Jeszcze kilka dni i TRZEPAKI powrócą do szkoły. Tak więc wszyscy radujcie sie, że Nas wkrótce zobaczycie! W ferie bardzo dużo się wydarzyło, ale długo trzeba by o tym pisać, a czas nas nieustannie goni...

Poniedziałkowo-wtorkową noc spędziłyśmy u Pacuśka i poniższe zdjęcie właśnie z niej pochodzi. Wypróbowałyśmy kremy własnej receptury, które okazały się bardzo dobre. Znakomicie wpłynęły na naszą cerę. Tak więc już niedługo rusza produkcja naszych kremów na skalę całej Polski!

Naszym postanowieniem wielkopostnym jest.... KOCHAĆ SIEBIE NAWZAJEM JESZCZE BARDZIEJ! All day, all night.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz